Faliyet Alanları

Turizm

Son zamanlarda ön plana çıkan villa tatili, tatilciler için ucuz olduğu kadar, konforlu ve zaman kontrolünün tamamen size ait olduğu bir seçenek oldu. Otel tatili gibi yemek, kahvaltı saatinin bulunmadığı villalarımızda tamamen size ve sevdiklerinize özel bir tatil sunuyoruz.

Web sitemizin kullanım kolaylığı ile portföyümüzdeki tüm villaları rahatlıkla inceleyebilir ve tam da isteğiniz tatil yerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kiralikvilla.com ile villa turizmi sektörüne öncülük etmekteyiz.

Kiralikvilla.com olarak sadece tatilcileri değil tesis sahiplerine de çözüm odaklı yaklaşarak tesislerinin sosyal medya hesaplarımızla çok daha fazla kişiye ulaşmalarını sağlıyoruz.

www.kiralikvilla.com

www.kiralikyat.com

Bilişim

Bilişim alanında sektörde öncü adımlar atarak yazılım endüstrisinin güncel teknolojilerini takip ederek, en verimli ve en doğru seçenekleri kullanarak ihtiyaca özel yazılımlar üretmeye devam ediyoruz. Uygulamalar ve web siteleriyle tamamen müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Yazılım konusundaki derin bilgi ve deneyimimizle sizlere uluslararası standartlarda hizmet vermek için her zaman yanınızdayız.

www.qnwis.com (partner)

Tarım

Yerel üreticiyi destekleyip, yerelin dünyaya açılmasında aracı olan Fidanhane, Türkiye’de yetişen fidanları alıcıyla buluştururken, üretilen mahsulün değerinde alıcıya ulaşmasına ve ekonomik olarak üreticinin desteklenmesine verdiği önemle sürekliliği ve sürdürülebilir çalışmayı hedefler.

Online satış ile hızlı bir şekilde fidan satışını gerçekleştiren firmamız, üretilen kaliteli fidanların en sağlıklı şekilde alıcıya ulaşmasını sağlar. Tek bir tık ile ihtiyacınız olan ürünü kargoyla kapınıza kadar ulaştıran Fidanhane, satış sürecini kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirir.

www.fidanhane.com

Gayrimenkul

Dünyanın yerel emlak yatırım ağı olan Frapis , dünya genelinde ziyaretçilere bir çok dilde yeni ve güncel projelerinizi tanıtma fırsatı verirken farklı bölgelerdeki proje sahibi firmalar ile de iletişime geçip pazarınızı genişletmenize olanak sağlamak amacıyla profesyonel bir ekiple yola çıkmış olan bir yatırım ağıdır.

www.frapis.com

<